Kahvaltı Menüsü (Set 1)

Erzincan Tulum Peyniri, Çanakkale Ezine Peyniri,taze Kaşar Peyniri, Hatay Kırması Yeşil Zeytin, Siyah Sele Zeytin, Tereyağı,Bal, Çilek Reçeli, Krem çikolata, Domates, Salatalık, Biber Söğüş, Haşlanmış Yumurta, Kuru Kayısı , Ceviz, Kuru Üzüm. Tek Kişilik . Kahvaltınız Süresince Sınırsız Çay.

150.00 TL
Kahvaltı Menüsü (Set 1)
Kahvaltı Menüsü (Set 2)

Erzincan Tulum Peyniri, Çanakkale Ezine Peyniri, Adapazarı Dil Peyniri, Adapazarı Örgü Peyniri, Kızarmış Kıbrıs Hellim Peyniri, Hatay Kırması Yeşil Zeytin, Izgara Yeşil Zeytin,Siyah Sele Zeytin, Macar Salam,Acuka Sos, Tereyağı, Bal, Kaymak, Çilek Reçeli, Portakal Reçeli,Böğürtlen Reçeli , Krem Çikolata,Mevsim Meyvesi, Söğüş Tabak (Çeri domates, Salatalık ve Biber ), Kuru Meyveler (Kayısı, Ceviz, Incir, Üzüm), Patates Kızartması, Sigara Böreği, Sahanda Yumurta, Küçük Pişi Tabağı, Simit, Siyah, Beyaz Ve Pide Ekmek. En Az 2 Kişi Servis Edilir. Kahvaltınız Süresince Sınırsız Çay.

195.00 TL
Kahvaltı Menüsü (Set 2)
Simit Peynir Kahvaltı

Çıtır Simit Yanında Ezine Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Hatay Kırması Yeşil Zeytin, Siyah Sele Zeytin, Domates ,salatalık Ve İki Bardak Çay Ile Servis Edilir

89.00 TL
Simit Peynir Kahvaltı
En Tatlı Kahvaltı

Sıcacık hazırladığımız pankeklerimizi,çilek,muz,krem çikolata,frambuaz reçeli,bal,fındık,ceviz, hindistan cevizi ve bir bardak çay ile servis ediyoruz.

110.00 TL
En Tatlı Kahvaltı
Sahanda Yumurta

47.50 TL
Sahanda Yumurta
Sucuklu Yumurta

67.50 TL
Sucuklu Yumurta
Köy Menemeni

67.50 TL
Köy Menemeni
Pişi Tabağı Kahvaltı

Pişi kahvaltı yanında siyah zeytin, yeşil zeytin,tulum peyniri domates, salatalık ve reçel ve bir bardak çay ile servis edilir.

99.00 TL
Pişi Tabağı Kahvaltı
warning-icon Menüzümde yer alan içecek ve yemeklerimiz, aşağıda yer alan alerjen ürünleri içerebilir:
Süt ve süt ürünleri (laktoz dahil),yumurta-yumurta ürünleri,susam tohumu-susam tohumu ürünleri,ceviz,fındık,yer fıstığı, ve yer fıstığı ürünleri,kaju fıstığı,antep fıstığı,kereviz,hardal ve hardal ürünleri,Kükürt dioksit ve sülfitler.
Uyarı : 1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.

Beta Tea House